Aktualności

Polsko - Angielskie Studium Fotografii

NOWOŚĆ! 2018/19

NAUKA FOTOGRAFII W JĘZYKU ANGIELSKIM

15 sierpnia otwieramy rekrutację do polsko - angielskiego Studium Fotografii Artystycznej i Zawodowej. W programie 13 pracowni praktycznych, teoretycznych i plenerowych rocznie. Wykłady, warsztaty i sesje fotograficzne z najlepszymi fotografami w Polsce. Uczysz się fotografii w renomowanej szkole i jednocześnie szlifujesz swój angielski.

MOBILNY ZAWÓD Z PASJĄ

W dzisiejszych czasach zawód fotografa nieodłacznie związany jest z podróżowaniem i pracą w międzynarodowym środowisku. Jeśli fotografia jest Twoją pasją i marzysz o pracy, którą możesz wykonywać w każdym miejscu na świecie, to potrzebujesz dwóch rzeczy: profesjonalnego portfolio i świetnego angielskiego. Nowy program nauki w naszym studium fotografii ułożyliśmy tak, abyś doskonale opanował umiejętność robienia zawodowych zdjęć a przy tym uczył się fotograficznego słownictwa angielskiego.

JAKI JEST PROGRAM?

Program nauki fotografii podzielony jest na przedmioty w języku polskim i w języku angielskim. Dodatkowo dostajesz od nas lekcje angielskiego dwa razy w tygodniu. Program obejmuje 13 pracowni na pierwszym roku studium:

1. KOMPOZYCJA OBRAZU PLASTYCZNEGO - język angielski
2. FOTOGRAFIA STUDYJNA - język angielski
3. TECHNIKI FOTOGRAFICZNE - język angielski
4. FOTOGRAFIA EKSPRESYJNA - język angielski
5. TEMATY FOTOGRAFICZNE - język angielski
6.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

My uczymy Cię praktycznej fotografii od pierwszych zajęć. Od razu pracujesz w studio, plenerze, w ciemni i z photoshopem. W naszej szkole nie tracisz czasu na przedmioty ogólne, nie związane z fotografią. W naszej szkole nie uczysz się 4 przedmiotów na semestr, a do studia wchodzisz po pół roku. U nas rozpoczynasz naukę w 13 różnych pracowniach od początku zajęć przez cały rok. W zrównoważony sposób opanujesz naukę aparatu, podstawy kompozycji, oświetlenie studyjne, warsztat fotoreportera, tajniki pracy z modelką, przygotowanie do edycji zdjęć. Przy pomocy i inspiracji uznanych fotografów i naszych wykładowców zbudujesz profesjonalne portfolio, które otworzy Ci drogę do pracy fotografa.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Kurs Fotografii Studyjnej

Rozpocznij swoją własną przygodę z fotografią studyjną na dwumiesięcznym kursie. Sprawdź jaką mamy dla Ciebie ofertę.

Plener Fotograficzny

Od 15 do 18 czerwca br. zapraszamy do wzięcia udziału w podróży fotograficznej do malowniczej Pragi.

 

Dzień Otwarty w WSFoto

Dzień Otwarty w WSFoto

Zastanawiacie się, którą szkołę wybrać? 10 września będziecie mieli okazję przekonać się sami. 

Dzień Otwarty Oraz Noc Muzeów 14 Maja

Już 14 maja br. zapraszamy na podwójne wydarzenie w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej: Dzień Otwarty oraz Noc Muzeów.

Warszawska Szkoła Fotografii

ul. Łazienkowska 14 
00-449 Warszawa


poniedziałek  10.00 – 17.00
wtorek           10.00 – 17.00
środa            11.00 – 19 .00
czwartek       10.00 – 17.00
piątek           10.00 – 17.00