Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem nauki w naszej szkole zapraszamy na:

DZIEŃ OTWARTY

13 KWIETNIA 2014
12.00 – 17.00

W programie:

PRZEGLĄD PORTFOLIO
12.00 – 13.30 K. Żebrowska, E. Morgunov, M. Szal

Przegląd portfolio skierowany jest do kandydatów doWarszawskiej Szkoły Fotografii i Grafiki Projektowej oraz innych wyższych szkół artystycznych oraz do pasjonatów dopiero rozpoczynających swoją przygodę z fotografią i grafiką. Przegląd prac to przede wszystkim okazja do spotkania i rozmowy z profesjonalistami, zawodowymi fotografami, fotoedytorami oraz galerzystami, którzy ocenią zaprezentowane zdjęcia. Taka konfrontacja z profesjonalistami pozwala obrać właściwą drogę twórczą.

OTWARTE PRACOWNIE
13.30 – 15.00

FOTOGRAFIA MODY – zawodowy sprzęt oświetleniowy, jakiego używają nasi uczniowie podczas zajęć zaprezentuje Maciej Szal, który przybliży pracę z modelką w fotografii portretowej.

FOTOGRAFIA ILUSTRACYJNA – Małgorzata Mikołajczyk przedstawi różne techniki oświetleniowe: światło zastane, światło studyjne, mieszanie różnych typów źródeł światła. To prawdziwa prezentacja zawodowej fotografii ilustracyjnej.

PRACOWANIA KOMPUTEROWA – Karol Bagiński z pasją opowie o profesjonalnym retuszu zdjęć, zarządzaniu kolorem i prawidłowym przygotowaniu pliku do druku, pokaże także możliwości skanera do skanowania negatywów.

O PASJI FOTOGRAFOWANIA – wykład Prof. Mariana Schmidta
15.00 – 16.30

Fotografia jako sposób na życie. O przygodach fotograficznych, wrażliwości na otaczającą nas rzeczywistość i umiejętności komponowania kadrów opowie Dyrektor Warszawskiej Szkoły Fotografii i Grafiki Projektowej Prof. Marian Schmidt.

Dla wszystkich uczestników Dnia Otwartego przygotowaliśmy prezent w postaci albumu fotograficznego: „Rumunia: kraj przyjaznych ludzi” oraz kupony rabatowe na naukę w naszej Szkole.

Podczas Dnia Otwartego przygotowaliśmy też specjalną ofertę dla osób, które chciałyby kupić album autorstwa Prof. Mariana Schmidta.
Promocyjna cena tylko w dniu 13 kwietnia wynosi 100 zł.

Serdecznie zapraszamy