Terminy zapisów do Studium Zawodowego i Artystycznego:

– Studium Zaoczne Fotografia – zajęcia rozpoczynają się 19 października. Student może dopisać się do listy do 26 października.

– Studium Zaoczne Grafika – zajęcia rozpoczynają się 19 października. Student może dopisać się do listy do 26 października.

– Studium Dzienne Fotografia – zajęcia rozpoczynają się 14 października. Student może dopisać się do listy do 26 października. 
 Zaległe zajęcia można nadrobić w trybie weekendowym w październiku.

– Studium Wieczorowe Fotografia – zajęcia roczynają się 7 października. Student może dopisać się do listy do 26 października
Zaległe zajęcia można nadrobić w trybie weekendowym w październiku.

– Kurs 4 miesięczny – zajęcia rozpoczynają się 19 października. Student może dopisać się do listy do 26 października.

 

Terminy zapisów na studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe :

 

– Studia licencjackie, magisterkie niestacjonarne – zajęcia z fotografii i grafiki rozpoczynaj się 19 października.  Student może dopisać się do listy do 26 października.

– Studia licencjackie, magisterkie stacjonarne – zajęcia z fotografii rozpoczynaj się  14 października.  Student może dopisać się do listy do 26 października.  Zaległe zajęcia można nadrobić w trybie weekendowym w październiku.

–  Studia podyplomowe – zajęcia rozpoczynają się 19 października. Student może dopisać się do listy do 26 października.

– Studium Kreatywnego Pisania – zajęcia rozpoczynają się 26 października.  Student może dopisać się do listy do 26 października.