12 stycznia 2013r, 19:30 
Uwolnij z nami swoją Twórczość!

Chciałbyś zacząć zarabiać na swoich fotografiach, ale nie masz czasu na ogarnianie formalności?
Przerażają Cię regulacje prawne, licencje, przepisy i ilość pracy jaką trzeba włożyć w rozkręcenie własnego biznesu?Jeśli tak, to znaczy, że dobrze trafiłeś.

12 stycznia o godzinie 19.30 w Warszawskiej Szkole Fotografii odbędzie się spotkanie z XXLSTOCK.COM „Twórczość w cenie”.

Jesteśmy po to, aby pomagać młodym Artystom w rozwijaniu kariery zawodowej. Stworzyliśmy środowisko legalnego obrotu fotografiami w przestrzeni Internetu. Aby dołączyć do XXLSTOCK.COM wystarczy założyć swój Showroom, ustawić jego wygląd zgodnie z własnymi upodobaniami, zamieścić w nim swoje prace i zacząć zarabiać!

Na spotkaniu dowiesz się czym XXLSTOCK różni się od typowych portali stockowych. Powiemy jakie formy i możliwości zarabiania na swoich fotografiach oferuje system XXLSTOCK.COM. Przybliżymy też nieco kwestie związane z Polskim Prawem Autorskim, Licencjonowaniem i opowiemy jak najłatwiej zacząć sprzedawać swoje prace.

Platforma XXLSTOCK.COM to coś więcej, niż tylko narzędzie. Współpracujemy z mediami i instytucjami sztuki, uczestniczymy w wydarzeniach kulturalnych i wspieramy współpracujących z nami Twórców.

Dzięki narzędziom, które udostępniamy wszystkim naszych Artystom za darmo możesz promować swoją twórczość na różne sposoby. Korzystanie z usług menadżerskich również nie obciąża żadnymi kosztami! A ponieważ brzmi to wręcz nieprawdopodobnie – zapraszamy na spotkanie z nami – 12 stycznia o godzinie 19.30 w Warszawskiej Szkole Fotografii.

Zespół XXLSTOCK.COM
www.xxlstock.com