Trwają zapisy na XXI edycję Kursu Fotografii Tradycyjnej i Cyfrowej

luty 2013 – maj 2013

luty (9-10, 23-24)
marzec (16-17, 23-24)
kwiecień (6-7, 13-14)
maj (11-12, 18-19)

Kurs jest skierowany do wszystkich miłośników fotografii, którzy są dopiero na początku swojej przygody z fotografią. Program oraz proporcje między zajęciami o charakterze teoretycznym i praktycznym są tak dobrane aby w ciągu czterech miesięcy przekazać jak najwięcej niezbędnej wiedzy, rozwinąć kulturę wizualną oraz dać solidne podstawy praktyczne (na naukę warsztatu kładziony jest największy nacisk). Począwszy od VII edycji bardzo duży nacisk kładziony jest na fotografię cyfrową – zarówno w sensie sposobu rejestracji obrazu jak i późniejszej edycji na bardzo zaawansowanym poziomie (Adobe Photoshop). Nowo utworzona sala komputerowa umożliwia rzetelne przeprowadzanie zajęć warsztatowych w podziale na grupy..

Organizowany przez nas kurs może być traktowany zarówno jako całościowy, bogaty i precyzyjnie skonstruowany program nauki, na którym można zakończyć proces edukacji jak również jako formę przygotowania do egzaminów wstępnych (zarówno do WSF jak i do innych uczelni).

Gwarantujemy, że przekazywana wiedza jest kompleksowa, przemyślana i dopracowana – wszystko to dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przygotowując kolejne edycje kursu nieprzerwanie od lutego 2003 roku (zawsze dwie rocznie).

Szczegółowe informacje, koszty, rekrutacja oraz formularz zgłoszeniowy TUTAJ