Studia licencjackie
Fotografia

Formularz Informacje

Studia licencjackie umożliwiają zdobycie praktycznego przygotowania do zawodu fotografa. Program zajęć jest ukierunkowany na kształcenie od podstaw, przekazywanie szerokiego zakresu wiedzy i wyposażanie studentów w niezbędne umiejętności techniczne

Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej wraz z Wyższą Szkołą Artystyczną prowadzą studia licencjackie na kierunku: 
Malarstwo, specjalizacja: OBRAZ MULTIMEDIALNY – FOTOGRAFIA.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne obfitują w zagadnienia związane z technologią obrazu, historią fotografii i fotografią współczesną, zapisem i obróbką obrazu oraz możliwościami przetwarzania fotografii w programach graficznych. Pozwalają na rozwijanie zmysłu estetycznego i odkrywanie konkretnych obszarów fotografii, w których uczestnicy studiów chcieliby się specjalizować. Pod opieką utytułowanych i doświadczonych wykładowców oraz profesjonalnych fotografów mają możliwość wykreowania własnej ścieżki artystycznej. Studia fotografii w Warszawie rozwijają kreatywność i kształcą w sposób kompleksowy, aby potem z powodzeniem realizować się w zawodzie.

Program nauki na studiach licencjackich

Fotografia reklamowa

Fotografia Studyjna

Fotografia Reklamowa

Podstawy Fotografii Mody

Kreacja w Fotografii

Fotografia Wielkoformatowa

Fotografia artystyczna

Fotografia Intermedialna

Fotografia i Sztuka Współczesna

Fotografia Artystyczna

Wystawiennictwo

Fotoreportaż

Reportaż i Dokument Fotograficzny

Sztuka Fotoreportażu

Autorski Reportaż Fotograficzny

Pracownie ogólne

Kompozycja Obrazu

Fotografia Współczesna

Wideo

Historia Fotografii

Historia Sztuki

Fotografia Krajobrazowa

Portfolio/Fotoedycja

Sprzęt i techniki fotograficzne

Laboratorium Cyfrowej Edycji Obrazu (Photoshop)

Laboratorium Analogowej Fotografii B&W

Prawo Autorskie

Program studiów licencjackich obejmuje zagadnienia związane ze współczesną fotografią zawodową i artystyczną, m.in. warsztat fotografii cyfrowej i analogowej, techniki oświetlenia, kompozycja obrazu, fotografia reklamowa, ilustracyjna, modowa, fotoreportaż, fotografia kracyjna oraz marketing sztuki

Program nauki przygotowany jest:

fotografia studia WarszawaDla osób, które chciałyby uprawiać zawody powiązane z fotografią oraz wypowiedzieć się artystycznie poprzez fotografię.
 

grafika studium WarszawaDla osób pracujących w innych zawodach i studentów szkół wyższych, którzy odczuwają potrzebę wzbogacenia swojego życia o wymiar twórczy.
 

studium fotografii Warszawa Dla przyszłych studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów wstępnych na państwowe wyższe uczelnie w Polsce i zagranicą. Nasi uczniowie dostają się do Łódzkiej Filmówki, Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu i w Warszawie, Instytutu Twórczej Fotografii w Opavie oraz do prestiżowych uniwersytetów za granicą.

kurs Fotografii WarszawaDla uczniów szkół fotograficznych, którzy ukończyli rok lub dwa lata nauki i chcą podwyższyć swój poziom. Mogą przenieść się na drugi lub trzeci rok  Warszawskiej Szkoły Fotografii i Grafiki Projektowej.
 

studium grafiki WarszawaDla amatorów, którzy chcą rozwijać swoją pasję, uczyć się warsztatu i technik fotograficznych oraz odkrywać i rozwijać swój potencjał twórczy. Fotografia może stać się sposobem osobistej wypowiedzi artystycznej, która wzbogaca życie.
 

studia podyplomowe grafika WarszawaDla przyszłych fotografów zawodowych, którzy dzięki solidnemu przygotowaniu artystycznemu mogą stworzyć własny styl fotograficzny. Ich indywidualne spojrzenie pozwoli im wyróżnić się wśród konkurencji na rynku i osiągnąć sukces komercyjny.

Pogram studiów I stopnia na kierunku Malarstwo – Obraz multimedialny – Fotografia, spełnia wymogi Komisji Edukacyjnej Unii Europejskiej. Nauka kończy się uzyskaniem dyplomu licencjata na poziomie europejskim.

Uczestnik studiów licencjackich poznaje najnowsze trendy i rozwiązania panujące w dziedzinach fotografii zawodowej i artystycznej oraz w zawodach powiązanych z fotografią. Absolwent studiów jest przygotowany do pracy w mediach tradycyjnych, w nowych mediach elektronicznych, a agencjach reklamowych, na planie filmowym, w studio fotograficznym, w studio graficznym a także w instytucjach związaych ze sztuką fotografii, m.in. galerie oraz festiwale fotografii.

Studia przygotowują do zawodu:

Fotografa


Fotoreportera


Fotosisty


Retuszera (Postprodukcja)


Producenta sesji


Fotoedytora


Artysty Fotografa
 

grafika studium Warszawa

Galeria prac studentów

studium fotografii Warszawa

Galeria prac dyplomowych

szkoła fotografii Warszawa

Gotowy na studia? Zapisz się do nas już dziś!

 

Formularz Informacje

 

fotografia studium Warszawa

Warszawska Szkoła Fotografii
ul. Łazienkowska 14 
00-449 Warszawa


poniedziałek – 9.00 – 17.00
wtorek – 12.00 – 17.00
środa  – 9.00 – 19 .00
czwartek – 9.00 – 17.00
piątek – 9.00 – 17.00