Polsko - Angielskie
Studium Fotografii

Formularz Informacje

Studium Fotografii umożliwia zdobycie praktycznego przygotowania do zawodu fotografa. Program zajęć jest ukierunkowany na kształcenie od podstaw, przekazywanie szerokiego zakresu wiedzy i wyposażanie studentów w niezbędne umiejętności techniczne.

Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej prowadzi NIEPUBLICZNE POLSKO - ANGIELSKIE STUDIUM FOTOGRAFII

Zajęcia teoretyczne i praktyczne obfitują w zagadnienia związane z technologią obrazu, historią fotografii i fotografią współczesną, zapisem i obróbką obrazu oraz możliwościami przetwarzania fotografii w programach graficznych. Pozwalają na rozwijanie zmysłu estetycznego i odkrywanie konkretnych obszarów fotografii, w których uczestnicy studium chcieliby się specjalizować. Pod opieką utytułowanych i doświadczonych wykładowców oraz profesjonalnych fotografów mają możliwość wykreowania własnej ścieżki zawodowej i artystycznej. Nauka fotografii w #WSFOTO w Warszawie rozwija kreatywność i kształci w sposób kompleksowy, aby potem z powodzeniem realizować się w wybranym zawodzie.

PROGRAM NAUKI

Program zajęć obejmuje pracownie praktyczne i teoretyczne w połowie przedmiotów prowadzone w wykładowym języku angielskim.

MODUŁ FOTOGRAFIA REKLAMOWA

FOTOGRAFIA STUDYJNA - ENG

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

PODSTAWY FOTOGRAFII MODY - ENG

FOTOGRAFIA MODY

KREACJA W FOTOGRAFII - ENG

FOTOGRAFIA WIELKOFORMATOWA - ENG

MODUŁ FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA

FOTOGRAFIA INTERMEDIALNA

FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA

WYSTAWIENNICTWO

TEMATY FOTOGRAFICZNE - ENG

ŹRÓDŁA FOTOGRAFII - ENG

FOTOGRAFIA KRAJOBRAZOWA

PRACOWNIA INTERDYSCYPLINARNA - ENG

MODUŁ FOTOREPORTAŻ

REPORTAŻ I DOKUMENT FOTOGRAFICZNY ENG

SZTUKA FOTOREPORTAŻU

AUTORSKI REPORTAŻ FOTOGRAFICZNY - ENG

MODUŁ PRACOWNIE OGÓLNE

KOMPOZYCJA OBRAZU - ENG

FOTOGRAFIA EKSPRESYJNA - ENG

PODSTAWY FILMOWANIA

REALIZACJA OBRAZU FILMOWEGO

WIDEO

HISTORIA FOTOGRAFII - ENG

PORFOLIO/FOTOEDYCJA

SPRZĘT I TECHNIKI FOTOGRAFICZNE - ENG

LABORATORIUM CYFROWEJ EDYCJI OBRAZU  (PHOTOSHOP) - ENG

ZARZĄDZANIE BARWĄ/TECHNIKI DRUKU FOTOGRAFICZNEGO

LABORATORIUM B&W - ENG

PRAWO AUTORSKIE-  ENG

Marketing dla Fotografa

INTELIGENCJA EMOCJONALNA/TEAM WORKING - ENG

MARKETING DLA FOTOGRAFÓW

NOWOCZESNA EDUKACJA ARTYSTYCZNO ZAWODOWA

Program nauki przygotowany jest:

fotografia studia WarszawaDla osób, które chciałyby uprawiać zawody powiązane z fotografią oraz wypowiedzieć się artystycznie poprzez fotografię.
 

grafika studium WarszawaDla osób pracujących w innych zawodach i studentów szkół wyższych, którzy odczuwają potrzebę wzbogacenia swojego życia o wymiar twórczy.
 

studium fotografii Warszawa Dla przyszłych studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów wstępnych na państwowe wyższe uczelnie w Polsce i zagranicą. Nasi uczniowie dostają się do Łódzkiej Filmówki, Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu i w Warszawie, Instytutu Twórczej Fotografii w Opavie oraz do prestiżowych uniwersytetów za granicą.

kurs Fotografii WarszawaDla uczniów szkół fotograficznych, którzy ukończyli rok lub dwa lata nauki i chcą podwyższyć swój poziom. Mogą przenieść się na drugi lub trzeci rok  Warszawskiej Szkoły Fotografii i Grafiki Projektowej.
 

studium grafiki WarszawaDla amatorów, którzy chcą rozwijać swoją pasję, uczyć się warsztatu i technik fotograficznych oraz odkrywać i rozwijać swój potencjał twórczy. Fotografia może stać się sposobem osobistej wypowiedzi artystycznej, która wzbogaca życie.
 

studia podyplomowe grafika WarszawaDla przyszłych fotografów zawodowych, którzy dzięki solidnemu przygotowaniu artystycznemu mogą stworzyć własny styl fotograficzny. Ich indywidualne spojrzenie pozwoli im wyróżnić się wśród konkurencji na rynku i osiągnąć sukces komercyjny.

Pogram studiów I stopnia na kierunku Malarstwo – Obraz multimedialny – Fotografia, spełnia wymogi Komisji Edukacyjnej Unii Europejskiej. Nauka kończy się uzyskaniem dyplomu licencjata na poziomie europejskim.

Uczestnik studiów licencjackich poznaje najnowsze trendy i rozwiązania panujące w dziedzinach fotografii zawodowej i artystycznej oraz w zawodach powiązanych z fotografią. Absolwent studiów jest przygotowany do pracy w mediach tradycyjnych, w nowych mediach elektronicznych, a agencjach reklamowych, na planie filmowym, w studio fotograficznym, w studio graficznym a także w instytucjach związaych ze sztuką fotografii, m.in. galerie oraz festiwale fotografii.

Studia przygotowują do zawodu:

Fotografa


Fotoreportera


Fotosisty


Retuszera (Postprodukcja)


Producenta sesji


Fotoedytora


Artysty Fotografa
 

grafika studium Warszawa

Galeria prac studentów

studium fotografii Warszawa

Galeria prac dyplomowych

szkoła fotografii Warszawa

Gotowy na studia? Zapisz się do nas już dziś!

 

Formularz Informacje

 

fotografia studium Warszawa

Warszawska Szkoła Fotografii
ul. Łazienkowska 14 
00-449 Warszawa


poniedziałek – 9.00 – 17.00
wtorek – 12.00 – 17.00
środa  – 9.00 – 19 .00
czwartek – 9.00 – 17.00
piątek – 9.00 – 17.00