Opinie studentów

Kamil


Próbowałem nauki w wielu szkołach, ale pierwszy raz w życiu czuję przyjemność jaką może dawać studiowanie

Waldemar


Ważną cechą programu szkoły jest jego nieortodoksyjność. Wyjście poza fotografię w kierunku filmu (videoart, postprodukcja filmowa) okazuje się zaskakująco pobudzające.

Robert


Zajęcia obejmując zagadnienia z historii fotografii, historii sztuki (głównie malarstwa) i video-art, elementów filmu i pokrewnych dziedzin kształtują w nas stopniowo wzrastającą wrażliwość wizualną obejmującą nie tylko fotografię jako taką ale też pokrewne sztuki plastyczne. Dla mnie jest to otwarcie na dodatkowy świat, tak, jakbym nauczył się nowego języka obcego.

Klaudia


WSFoto jest świetnie wyposażonym miejscem pracy, każdy student ma możliwość korzystania ze studia.
Szkoła mieści się blisko centrum, dogodny dojazd dla każdego.
Na zajęciach mamy dostęp do sprzętu, każdy może korzystać z niego bezpośrednio, jest na to czas i miejsce. Na zajęciach w ciemni, każdy ma swoje stanowisko, korzystamy ze szkolnych materiałów co bardzo ułatwia sprawę ze względu na ich cenę.

Kamila


Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, świetna kadra wykładowców, począwszy od młodych artystów-fotografów jk np. Marta Zasępa i Maciej Szal, skończywszy na mistrzach obrazu jak dr hab. Marian Schmidt, prof. Wojciech Prażmowski, Małgorzata Mikołajczyk i inni.
Szkoła wychodzi naprzeciw potrzebom uczniów- na moją prośbę zostały dodane do kalendarza zajęć konsultacje z jednym z moich ulubionych wykładowców.
Bardzo dobrze wyposażone studia, z możliwością wynajęcia na długie godziny za symboliczną opłatą dla studentów, bardzo duża, świetnie rozmieszczona i wyposażona ciemnia a także sala komputerowa z kilkunastoma miejscami do pracy t atuty które mówią same za siebie.
Bardzo dobra lokalizacja. Szkołą położona w centrum miasta, dojazd do szkoły zarówno dla korzystających z komunikacji miejskiej jak i dojeżdżających własnym transportem jest łatwy i szybki.

Ania


Osoby uczące w WSFoto to doświadczeni fotografowie, zawodowcy dla których praca jest równocześnie ich pasją.

Adrian


Cieszę się niezmiernie, że jako osoba czynnie uprawiająca zawód fotografa od 10 lat znalazłem na zajęciach mnóstwo ciekawych informacji i inspiracji.
Zdecydowanie polecam szkołę. Niedoświadczeni zdobędą solidne podstawy, doświadczeni rozszerzą wiedzę. Zamiast kupować kolejny aparat za astronomiczne kwoty warto zainwestować w naukę.

Anna


Po rozeznaniu na rynku szkół fotograficznych okazało się, że WSFoto ma największą liczbę zwolenników oraz wiele pozytywnych opinii. Prowadzący zajęcia są profesjonalistami i znają się na rzeczy.

Kamila


Wykładowcy są ogromnie interesujący, umieją dzielić się wiedzą i motywować do pracy. Widzę jak z biegiem czasu, zmienia się moje podejście do fotografii.

Tomasz


Wysoki poziom nauczania, przyjazna atmosfera, wspaniali wykładowcy.

Natalia


Uważam, że WSFoto to najlepsza szkoła w jakiej dane mi było się uczyć. Największą zaletą tego miejsca są oczywiście wykładowcy. Posiadają oni ogromną wiedzę i widać, że z dużym zaangażowaniem podchodzą do omawianych tematów. Dużym plusem jest fakt, że tematyka zajęć jest bardzo różnorodna, w związku z czym, każdy może znaleźć coś, co go zainteresuje. Podoba mi się także to, że zajęcia teoretyczne są przeplatane zajęciami praktycznymi. Bardzo podoba mi się możliwość brania udziału w plenerach oraz różnego rodzaju spotkaniach dodatkowych. Uważam, że nie ma takiego drugiego miejsca w Warszawie, a nawet w Polsce, które byłoby tak rozwijające jak WSFoto.
Wybrałam WSFoto, ponieważ słyszałam bardzo dobre opinie od chłopaka który był uczniem w tej szkole.
Atmosfera w szkole jest tak przyjazna, że aż żal mi z niej wychodzić.

studium grafiki Warszawa

ul. Łazienkowska 14
00-449 Warszawa


poniedziałek 10.00 17.00
wtorek 10.00 – 17.00
środa 11.00 – 19 .00
czwartek 10.00 – 17.00
piątek 10.00 – 17.00